Reklama

Wprowadzają "godziny ciszy". O co chodzi w tej akcji?

Opublikowano:
Autor:

Wprowadzają "godziny ciszy". O co chodzi w tej akcji? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jasne światło, głośna muzyka czy też intensywne zapachy, na które wiele osób nawet nie zwraca w sklepie szczególnej uwagi, osobom ze spektrum autyzmu mogą te zakupy bardzo utrudnić. Sieć handlowa Auchan wprowadza w hipermarketach w całym kraju "godziny ciszy".

Jasne światło, głośna muzyka czy też intensywne zapachy, na które wiele osób nawet nie zwraca w sklepie szczególnej uwagi, osobom ze spektrum autyzmu mogą te zakupy bardzo utrudnić. Sieć handlowa Auchan wprowadza w hipermarketach w całym kraju "godziny ciszy".

Przyciemnione oświetlenie, bez jakichkolwiek komunikatów, wyłączone wszystkie telewizory i muzyka, wydzielona dodatkowa kasa uprzywilejowana - tak mają wyglądać "godziny ciszy" w płockim hipermarkecie Auchan. To specjalna akcja skierowana do klientów ze spektrum autyzmu (zainicjowana w ramach "Zapal się na niebiesko" dla autyzmu). Jako pierwszy wprowadził ją w kwietniu 2019 r. hipermarket Auchan w Częstochowie we współpracy z lokalnym Stowarzyszeniem "Daj mi czas" z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie. Godziny ciszy zostały już wprowadzone w sklepach we Wrocławiu, Gdańsku, Radomiu, Włocławku czy Rzeszowie. Akcja spotkała się z bardzo pozytywną reakcją klientów, dlatego sieć podjęła decyzję o wprowadzeniu jej w całej Polsce.

A jak będzie w Płocku?

Godziny ciszy zostaną wprowadzone 13 sierpnia. Następnie będą w każdy wtorek w godz. 14.00 - 16.00.

[ZT]22187[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE