Reklama

Wpadka Orlen Paliwa przy przetargu. Płockiego giganta pokonał mikrus

Opublikowano:
Autor:

Wpadka Orlen Paliwa przy przetargu. Płockiego giganta pokonał mikrus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niewielka firma z Wyszkowa pokonała potentata w przetargu na dostawę paliwa dla Centrum Obsługi Administracji Rządowej. Nie chodziło jednak o cenę, a wadliwy podpis.

Niewielka firma z Wyszkowa pokonała potentata w przetargu na dostawę paliwa dla Centrum Obsługi Administracji Rządowej. Nie chodziło jednak o cenę, a wadliwy podpis. 

Informację podało RMF FM. Dziennikarze ustalili, że Orlen Paliwa złożył korzystniejszą cenowo ofertę, ale została ona odrzucona ze względu na wadliwy podpis elektroniczny. Przetarg wygrała więc firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe "Z. Niziński" z Wyszkowa, która dostarczy surowce droższe o blisko 12 tys. złotych. Centrum Obsługi Administracji Rządowej za dostawę paliwa zapłaci 2 093 460 złotych. 

Szefostwo spółki tłumaczy, że wszystkie dokumenty zostały właściwie złożone na czas, a brak podpisu to błąd techniczny, choć co innego wynika z przesłanego mediom komunikatu. Tam znalazła się informacja, że podpis elektroniczny był, ale w innym formacie niż wymagał tego zamawiający. 

W spółce wszczęto wewnętrzne postępowanie wyjaśniające. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE