Reklama

Wozy strażackie i policyjne nad Wisłą. Trwa akcja poszukiwawcza

Opublikowano:
Autor:

Wozy strażackie i policyjne nad Wisłą. Trwa akcja poszukiwawcza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Poszukiwania nad Wisłą trwają od kilku godzin. Musimy brać pod uwagę wszystkie możliwości - mówi mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie odnośnie działań mających związek z zaginionym mieszkańcem Sochaczewa, Piotrem Pietrzakiem.

- Poszukiwania nad Wisłą trwają od kilku godzin. Musimy brać pod uwagę wszystkie możliwości - mówi mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie odnośnie działań mających związek z zaginionym mieszkańcem Sochaczewa, Piotrem Pietrzakiem.

Intensywne działania poszukiwawcze trwają od kilku tygodni. Przypomnijmy, że 31-letni Piotr Pietrzak ostatni raz był widziany 23 stycznia 2020 r., kiedy po godz. 8.00 przywiózł córkę do Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie. Kamery monitoringu zarejestrowały auto ok. go.z 11.30 w pobliżu stacji paliw przy DK50. Odległość była na tyle duża, że ciężko określić, kto faktycznie siedział za kierownicą samochodu, a także czy w aucie było więcej osób. Pojazd odnaleziono 25 stycznia. W środku była wiadomość, której treści policja nie ujawnia. Akcję poszukiwawczą prowadzono zarówno na lądzie, jak i na wodzie.

Rodzina zaginionego Piotra wyznaczyła 5 tys. zł nagrody za wskazanie jego miejsca pobytu. W domu na mężczyznę czeka żona i 5-letnia córka.

Działania poszukiwawcze podjęła również agencja detektywistyczna WD Detektywi. Według informacji, które opublikowali, zaparkowane auto było w tym samym miejscu już od godz. 16.00 w piątek, 24 stycznia, ponadto z piątku na sobotę ktoś miał próbować podpalić samochód. Psy tropiące podjęły trop, który urwał się około 1,5 km od pojazdu przy drodze krajowej nr 62 Wyszogród - Płock.

[ZT]24647[/ZT]

Policja opublikowała następujący rysopis zaginionego: około 185 cm wzrostu, szczupła sylwetka, włosy krótkie, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, ciemne spodnie bojówki i czarne sportowe buty. 

We wtorek nad Wisłą w Wyszogrodzie kolejny raz prowadzono działania na wodzie. Jeden z czytelników przysłał zdjęcia wozów strażackich nad rzeką.

- Auto zaginionego było odnalezione w pobliżu rzeki. Działania trwają - mówi mł. asp. Agnieszka Dzik. - Pomagają nam strażacy z Płocka i Warszawy, druhowie z OSP. Teren sprawdzany był wielokrotnie, jednak chcemy wykorzystać wszystkie możliwości, w tym technologiczne, dlatego korzystamy dziś z sonaru. Obecnie bierzemy pod uwagę różne możliwości. Działania poszukiwawcze będą prowadzone do skutku. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że mężczyzna odnajdzie się cały i zdrowy - dopowiada funcjonariuszka.

Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew, tel. 46 863 72 22.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE