Reklama

Wodniacy posprzątają Sobótkę – pomóż im!

Opublikowano:
Autor:

Wodniacy posprzątają Sobótkę – pomóż im! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę 13 kwietnia odbędzie się wielkie sprzątanie plaży na Sobótce. Płoccy wodniacy zapraszają do pomocy wszystkich chętnych.

Już w sobotę 13 kwietnia odbędzie się wielkie sprzątanie plaży na Sobótce. Płoccy wodniacy zapraszają do pomocy wszystkich chętnych.

Akcję organizuje -Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku we współpracy z płetwonurkami z PSSE, Nurkowego Cameleona oraz Akwalunga. To właśnie oni zajmą się oczyszczaniem dna zbiornika.

W tym samym czasie wszyscy chętni zostaną zaopatrzeni w worki i rękawiczki i wyruszą na plażę, aby rozpocząć wielkie sprzątanie. Początek sobotniej akcji został przewidziany na 9.30. Wszyscy, którzy zechcą pomóc w doprowadzeniu do porządku okolic Sobótki, powinni zameldować się na parkingu przy plaży. W trakcie jej trwania Bar Mleczny Tumska dostarczy ciepły posiłek dla każdego wolontariusza.

Odbiór zebranych śmieci zaoferowała SITA. – W płockim zalewie i w jego pobliżu ląduje masa butelek i innych odpadów. Dlatego zapraszamy płocczan do sobotniego spaceru dookoła Sobótki i pomocy przy zbieraniu śmieci – zachęca Andrzej Krymow z 11. Drużyny WOPR, jeden ze współorganizatorów akcji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE