Reklama

Włamania na zamkniętym osiedlu. Uwaga

Opublikowano:
Autor:

Włamania na zamkniętym osiedlu. Uwaga - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na nowym osiedlu przy Górnej znów grasują włamywacze. Nie zostawiajcie cennych rzeczy w garażach i piwnicach i zwracajcie uwagę na obcych kręcących się w pobliżu bloków i na klatkach schodowych!

Na nowym osiedlu przy Górnej znów grasują włamywacze. Nie zostawiajcie cennych rzeczy w garażach i piwnicach i zwracajcie uwagę na obcych kręcących się w pobliżu bloków i na klatkach schodowych!

Mieszkańcy nowego osiedla przy ulicy Górnej ostrzegają się nawzajem przed włamywaczami, którzy znów za cel upatrzyli sobie garaże w ciągu podziemnym nowych bloków. Złodziejom najwyraźniej nie przeszkadza, że osiedle jest zamknięte, dlatego deweloper i zarządca bloków uczula wszystkich, by  nie zostawiali cennych rzeczy w garażu czy piwnicy i jeśli zauważą podejrzane osoby kręcące się po klatce schodowej czy w podziemnych korytarzach garażowych, na wszelki wypadek powiadomili policję. Osiedle jest jeszcze nowe, więc włamywacze mogą chcieć wykorzystać fakt, że jeszcze nie wszyscy dobrze się znają. Ale już choćby zapytanie obcej osoby o cel wizyty, może skutecznie zweryfikować jego zamiary.

Jak potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, złodzieje już dawno upatrzyli sobie Górną, ale policjantom udało się ich namierzyć. - Pod koniec października zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o włamywanie się do boksów garażowych, sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie środków zapobiegawczych i zostali oni aresztowani na trzy miesiące - informuje Krzysztof Piasek.

Potem nie było już włamań przy Górnej, aż do końca stycznia... - W okresie od 31 stycznia do 3 lutego doszło do jednego włamania do garażu - potwierdza rzecznik policji. - Z boksu został ukradziony notebook. Policjanci apelują, by nie zostawiać w garażach i piwnicach cennych rzeczy.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Więcej zdjęć ulicy i powstającego osiedla zobacz w naszej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE