Reklama

Włamania. Na których osiedlach tym razem grasowali złodzieje?

Opublikowano:
Autor:

Włamania. Na których osiedlach tym razem grasowali złodzieje?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policyjny raport przyniósł informację o kolejnych włamaniach. Tym razem złodzieje grasowali na Podolszycach Północ, na osiedlu Dobrzyńska i w Nowej Górze.

Policyjny raport przyniósł informację o kolejnych włamaniach. Tym razem złodzieje grasowali na Podolszycach Północ, na osiedlu Dobrzyńska i w Nowej Górze.

-  Weekend minął stosunkowo spokojnie, jeśli chodzi o sytuację na drogach - nie było wypadków ani pijanych kierowców - poinformował w poniedziałek rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Nie brakowało jednak kolizji - policjanci odnotowali 23 stłuczki (15 w Płocku i osiem w powiecie).

Płocczanie zgłaszali się jednak na policję z innymi sprawami. Niestety, kilkoro z nich znów padło ofiarą włamywaczy. Największe straty, bo ok. 12 tys. zł, spowodowali złodzieje, którzy w niedzielę w Nowej Górze (gm. Staroźreby) ukradli uzwojenie transformatora.  Z kolei nawigację i kurtkę stracił w piątek właściciel zaparkowanego na ul. Łączniczek auta (wartość strat to ok. 800 zł), a właściciele piwnicy bloku przy Szarych Szeregów - przedmioty warte ok. 500 zł.

Przestępcom nie powiodła się natomiast próba włamania do z firm kurierskich przy Dobrzyńskiej - choć była niedziela, nie udało im się dostać do środka. 

[ZT]10891[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE