Reklama

Wisła już spokojna. Pogotowie odwołane

Opublikowano:
Autor:

Wisła już spokojna. Pogotowie odwołane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent miasta Andrzej Nowakowski odwołał wczoraj stan alarmu przeciwpowodziowego. W związku z dalszym systematycznym obniżaniem się poziomu wód na rzece Wiśle poniżej stanów ostrzegawczych, dzisiaj o godzinie 8.00 odwołał również stan pogotowia przeciwpowodziowego.

Prezydent miasta Andrzej Nowakowski odwołał wczoraj stan alarmu przeciwpowodziowego. W związku z dalszym systematycznym obniżaniem się poziomu wód na rzece Wiśle, dzisiaj o godzinie 8.00 odwołał również stan pogotowia przeciwpowodziowego.

Według dzisiejszych danych z wodowskazów z godziny 6.00, które podał Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, w każdym z czterech punktów pomiarowych poziom wód ustabilizował się poniżej stanów alarmowych.

Obecnie na wodowskazie w Wyszogrodzie poziom wody wyniósł 470 cm ( przy stanie ostrzegawczym wynoszącym 500 cm), w Kępie Polskiej 437 cm (tu stan ostrzegawczy wynosi 450 cm), na Grabówce 232 cm (na 248 cm) oraz na wodowskazie w PKN Orlen 625 cm (stan ostrzegawczy to 670 cm).

Najwyższy spadek wody w ciągu ostatniej doby zanotowano w Wyszogrodzie i w Kępie Polskiej. Odpowiednio ubyło tam 60 i 57 cm.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE