Reklama

Wiosna jest tuż tuż. Zadbaj o komfort swojej pociechy

Opublikowano:
Autor:

Wiosna jest tuż tuż. Zadbaj o komfort swojej pociechy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dni są coraz dłuższe, a pogoda wręcz zachęca do spacerów. Warto zadbać o komfort naszej pociechy w czasie długich, wiosennych przechadzek.

Dni są coraz dłuższe, a pogoda wręcz zachęca do spacerów. Warto zadbać o komfort naszej pociechy w czasie długich, wiosennych przechadzek. 

Miniony weekend był pierwszym z wielu, w czasie których siedzenie w domu byłoby grzechem. Słońce jest coraz wyżej, a wiosna to po prostu najlepsza pora na spacer. To nie tylko zastrzyk pozytywnej energii dla wszystkich, ale też cenna lekcja dla dzieci. Należy zadbać o komfort pociech, bo w tym okresie łatwo o przeziębienie.

Warto także zatroszczyć się o komfort podróży najmłodszych. Kto wie, zaplanowana na 30 minut przechadzka może zmienić się w kilkugodzinny spacer. Odpowiedni wózek to podstawa. Chodzi tu przecież o wygodę dziecka, które w spacerówce spędzi dłuższy czas. Transport musi być wygodny nie tylko dla pasażerów, ale też rodziców. Na wycieczkę trzeba przecież zabrać kilka najpotrzebniejszych rzeczy. 

Na wiosenne spacery z maluchami najlepiej przygotujecie się w hurtowni UmaluCha. W specjalnej marcowej ofercie przygotowano wózki spacerowe marki Joie i Valco. Jest też oczywiście asortyment dodatkowy, jak np. torby i parasolki słoneczne. Wszystko to, co będzie potrzebne przez kilka najbliższych, słonecznych miesięcy.

Zapraszamy!

Hurtownia U MALUCHA
Kutno, ul. Wilcza 1

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE