Reklama

Wioletta Kulpa będzie miała nową funkcję w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Wioletta Kulpa będzie miała nową funkcję w Orlenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radna i szefowa płockich struktur Prawa i Sprawiedliwości, która dotąd pełniła funkcję kierownika marketingu i delegata Orlenu ds. lokalnej społeczności, została kierownikiem działu sponsoringu społecznego i CSR [społeczna odpowiedzialność biznesu - przyp.].

Radna i szefowa płockich struktur Prawa i Sprawiedliwości, która dotąd pełniła funkcję kierownika marketingu i delegata Orlenu ds. lokalnej społeczności, została kierownikiem działu sponsoringu społecznego i CSR [społeczna odpowiedzialność biznesu - przyp. red.]. 

Z naszych informacji wynika, że Wioletta Kulpa zastąpiła na tym stanowisku Zbigniewa Burżackiego. Awans nie oznacza rezygnacji z dotychczasowej funkcji.  W. Kulpie został przydzielony zespół, z którym już wcześniej współpracowała.

Co przyczyniło się do awansu Wioletty Kulpy? Jak ustaliliśmy, doceniono jej zasługi w działaniu na rzecz projektów korzystnych dla miasta, takich jak utworzenie strzeżonego kąpieliska w Grabinie, cykl "Spotkań ze sztuką teatralną" w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, bezpłatne lekcje pływania dla dzieci i osób starszych, Verva Street Racing, utrzymanie umowy sponsoringowej z Wisłą Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE