Reklama

Wiemy już, gdzie stanie trzeci biletomat stacjonarny

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, gdzie stanie trzeci biletomat stacjonarny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska postanowił zamontować trzeci biletomat stacjonarny. Jednocześnie zostanie dokonana podmiana urządzeń z tym, których dotychczas stał przy przystanku Skarpa.

Komunikacja Miejska postanowił zamontować trzeci biletomat stacjonarny. Jednocześnie zostanie dokonana podmiana urządzeń z tym, których dotychczas stał przy przystanku Skarpa.

Miejska spółka zajmująca się transportem publicznym zdecydowała, że przydałby się kolejny, o czym poinformowała rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, Kinga Wochowska. Przeanalizowano liczbę pasażerów czekających na autobus i podjęto decyzję, aby w miejsce dużego biletomatu przy przystanku Skarpa stanął mniejszy. Z kolei duży biletomat zostanie zamontowany przy przystanku Jachowicza (teatr).

- Po analizie podjęliśmy decyzję, że duży biletomat lepiej sprawdzi się w miejscu, w którym pasażerów jest znacznie więcej. A co za tym idzie, także zapotrzebowanie na bilety również jest większe – tłumaczy kierownik działu utrzymania systemów informatycznych w Komunikacji Miejskiej.

Nowe urządzenie będzie różniło się od poprzedniego wielkością. Nie ma info kiosku. W rezultacie jest tańsze o 30 proc. Poza tym, tak jak w pozostałych automatach stacjonarnych, kupimy w nim wszystkie rodzaje biletów, doładujemy Kartę Komunikacji Miejskiej, czy zapiszemy na KKM bile elektroniczny. Transakcję opłacimy bilonem, banknotami (w obu przypadkach biletomat wyda resztę) lub dokonany jej bezgotówkowo kartą płatniczą: stykowo, zbliżeniowo lub potwierdzając zakup wpisaniem kodu PIN.

Warto pamiętać, że trzeci biletomat stacjonarny znajduje się w Galerii Wisła.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE