Reklama

Wielkie serce w centrum Płocka dla tych, którzy ryzykują życiem, pomagając innym [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wielkie serce w centrum Płocka dla tych, którzy ryzykują życiem, pomagając innym [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W różnych pokojach w Hotelu Petropol po zmroku zapalono światło, tworząc duże serce. - Dla wszystkich, którzy codziennie ryzykują życiem, pomagając innym - napisano na oficjalnym profilu hotelu.

W różnych pokojach w Hotelu Petropol po zmroku zapalono światło, tworząc duże serce. Hotelarskie serce to wyraz wdzięczności. - Dla wszystkich, którzy codziennie ryzykują życiem, pomagając innym - napisano na oficjalnym profilu hotelu.

W ten sposób branża hotelarska stara się wesprzeć służbę zdrowia, podziękować za poświęcenie i pracę w tej trudnej sytuacji, kiedy koronawirus zdezorganizował codzienność i spowodował śmierć wielu osób.

Serca i napisy "love" pojawiły się jużna hotelach w Belgradzie, Bukareszcie, Sofii, Berlinie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Krakowie czy w Zakopanym (z napisem "Kocham Polskę" - "I Love PL"). Oprócz wyrazów uznania i wdzięczności, hotelarze włączają się także na inne sposoby - zapewniają wyżywienie dla personelu medycznego albo przekazują pościel do szycia maseczek.

W Płocku serce było widoczne na budynku Hotelu Petropol:

Fot. Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE