Reklama

Wielkie jezioro przy garażach. Jest doraźne rozwiązanie problemu

Opublikowano:
Autor:

Wielkie jezioro przy garażach. Jest doraźne rozwiązanie problemu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Brak dostępu do garaży z racji... wielkiego jeziora skutecznie utrudnił funkcjonowanie mieszkańcom, którzy rozkładali ręce, co mają dalej robić. Zwłaszcza, że za teren odpowiada miasto.

Brak dostępu do garaży z racji... wielkiego jeziora  skutecznie utrudnił funkcjonowanie mieszkańcom, którzy rozkładali ręce, co mają dalej robić. Zwłaszcza, że za teren odpowiada miasto.

W ratuszu odbyła się narada, aby ustalić, jak tu sobie poradzić z wodą, która zalała część terenu przy garażach i nasypie kolejowym przy ul. Braci Jeziorowskich (dawna ul. Dobrowolskiego).

[ZT]17605[/ZT]

[ZT]17484[/ZT]

Co zdecydowano?

- W wyniku rozmów prowadzonych z kilkoma komórkami UMP i Muniserwisem, Wydział Kształtowania Środowiska ustalił, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych od wtorku 9 stycznia br. rozpoczną się prace związane z niwelacją terenu przy garażach przy ul. Braci Jeziorowskich - poinformowała Marta Komorkowska z zespołu współpracy z mediami w Urzędzie Miasta Płocka. - Będzie to doraźne rozwiązanie problemu, ale przyniesie oczekiwany przez mieszkańców rezultat, czyli osuszenie terenu. Prace tam zacznie też geodeta.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE