Reklama

Wielkie emocje czekają w grze miejskiej

Opublikowano:
Autor:

Wielkie emocje czekają w grze miejskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Na Tropie… Wyzwania” to gra miejska, która odbędzie się już w sobotę 13 lipca. Start został zaplanowany o 10 pod pomnikiem Bolesława Krzywoustego.

„Na Tropie… Wyzwania” to gra miejska, która odbędzie się już w sobotę 13 lipca. Start został zaplanowany o 10 pod pomnikiem Bolesława Krzywoustego.

Gra miejska jest rodzajem sportowej rywalizacji, której uczestnicy będą musieli pokonać przeszkody terenowe (wąwóz czy rzeka), będą przeprawiać się mostem linowym, chodzić po linie przy pomocy sprzętu alpinistycznego. Na punktach strzelectwa pneumatycznego i łucznictwa najbardziej pożądane będą precyzja i dokładność. W każdym punkcie gry – umiejętność szybkiego przemieszczania się po miejskiej dżungli.

Każdy z uczestników rywalizacji, wyposażony w kartę startową i mapy topograficzne, będzie musiał w jak najkrótszym czasie stawiać się na kolejnych punktach kontrolnych, które rozlokowane zostaną w najbardziej urokliwych i ważnych miejscach Płocka. Organizatorzy zamierzają dodatkowo premiować osoby, które w trakcie zabawy stosować się będą do zasad fair play.


Najlepsi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Udział w grze „Na tropie… Wyzwania” jest bezpłatny. Jej przygotowanie zostało sfinansowane dzięki szóstej edycji konkursu grantowego Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE