Reklama

Wielki powrót Suzuki do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Wielki powrót Suzuki do Płocka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do oferowanych przez Budmat Auto marek samochodowych, czyli Peugeota, Opla, Nissana dołącza teraz Suzuki. Otwarcie nowego salonu zbiega się w czasie z premierą nowej Vitary. To podwójna okazja do radości dla fanów tej japońskiej marki za sprawą wysokich rabatów dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon przy Bielskiej.

Do oferowanych przez Budmat Auto marek samochodowych, czyli Peugeota, Opla, Nissana dołącza teraz Suzuki. Otwarcie nowego salonu zbiega się w czasie z premierą nowej Vitary. To podwójna okazja do radości dla fanów tej japońskiej marki za sprawą wysokich rabatów dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon przy Bielskiej.

Salon samochodowy Suzuki powstał w miejscu, w którym do niedawna sprzedawane były citroeny. Niekwestionowaną „gwiazdą” będzie z pewnością najnowszy SUV model – VITARA. Samochód doskonale łączy właściwości SUV-a z bardzo atrakcyjnym designem. Nowością jest między innymi inteligentny napęd ALLGRIP 4WD czy dwukolorowe nadwozie.

Od 12 lutego i  w ciągu dwóch pierwszych tygodni  funkcjonowania salonu na klientów, którzy zdecydują się kupić NOWĄ VITARĘ, albo któryś z pozostałych modeli w gamie Suzuki, czekają specjalne atrakcyjne rabaty.

Wśród priorytetów Budmat Auto zawsze było zaspokojenie potrzeb Klientów. W ubiegłym roku rozwiązana została umowa współpracy pomiędzy spółką a Citroen Polska. W związku z tym firma Budmat Auto pragnie poinformować, że posiada wykwalifikowany i specjalistyczny zespół, który pozostaje nadal do dyspozycji klientów zarówno w kwestii diagnozy pojazdów, zaplecza z oryginalnymi częściami zamiennymi, jak i pogwarancyjnego serwisu samochodów marki Citroen.

Budmat Auto zaprasza także klientów w celu wykonania usług takich jak: zakup części zamiennych, zawarcie umów ubezpieczeń komunikacyjnych, likwidacja szkód w Autoryzowanej Stacji Obsługi czy możliwość wykonania przeglądów okresowych w Stacji Kontroli Pojazdów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE