Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już szuka wolontariuszy

Opublikowano:
Autor:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już szuka wolontariuszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów zorganizuje Młodzieżowy Dom Kultury. Podano już pierwsze informacje dla wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc w zbieraniu środków na pomoc dla dzieci i seniorów 15 stycznia 2017 roku.

Płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów zorganizuje Młodzieżowy Dom Kultury. Podano już pierwsze informacje dla wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc w zbieraniu środków na pomoc dla dzieci i seniorów 15 stycznia 2017 roku. 

Wydano już zgodę dla Młodzieżowego Domu Kultury na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jego szefową zostanie Litosława Koper. Finał będzie szczególny, bo już XXV. Zebrane środki posłużą do ratowania życia i zdrowia dzieci znajdujących się na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz do zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Kwestować mogą osoby indywidualne, uczniowie szkół i całe grupy. Trzeba jednak pamiętać, że z jednej szkoły grupa może liczyć maksymalnie ośmioro chętnych. Kandydaci na wolontariuszy powinni dostarczyć wypełnione ankiety i listy swoim nauczycielom (na stronie internetowej MDK-u znajdziemy odpowiednie wzory dokumentów). Następnie taką wypełnioną listę i podpisaną ankietę wraz ze zdjęciami niezbędnymi do identyfikatorów (fotografie należy przekazać w formie elektronicznej na płycie CD lub pendrive w rozmiarze co najmniej 800x600 pikseli) trzeba przekazać maksymalnie do 2 grudnia do płockiego sztabu WOŚP przy Tumskiej 9. MDK zwraca się z prośbą w przypadku grup ze szkół, aby przy wyborze wolontariuszy wziąć pod uwagę, czy osoby pełnoletnie oraz te młodsze (ich udział wymaga zgody rodziców/opiekunów) nie wyjadą w grudniu z Płocka. - Będziemy potrzebowali ich podpisów na oświadczeniach wygenerowanych z programu fundacji już po zamknięciu listy – wyjaśniają płoccy organizatorzy corocznej zbiórki.

Wolontariusze indywidualni mogą zgłaszać się od 14 listopada do 2 grudnia. Wszelkie pytania należy kierować drogą mailową na adres [email protected] lub zadzwonić pod któryś z następujących numerów telefonu: 24 364 77 14 i 24 364 77 15 w godzinach 9.00 – 16.00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE