Reklama

Wiadomo, kto będzie jedynką Lewicy w wyborach parlamentarnych

Opublikowano:
Autor:

Wiadomo, kto będzie jedynką Lewicy w wyborach parlamentarnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lewica zamierza ogłosić liderów swoich list 18 sierpnia w Warszawie. Pomimo wcześniejszych informacji przekazywanych w niektórych mediach, "jedynką" w okręgu płocko-ciechanowskim nie będzie Włodzimierz Czarzasty.

Lewica zamierza ogłosić liderów swoich list 18 sierpnia w Warszawie. Pomimo wcześniejszych informacji przekazywanych w niektórych mediach, "jedynką" w okręgu płocko-ciechanowskim nie będzie Włodzimierz Czarzasty, o czym nieoficjalnie mówiło się już wcześniej.

W sobotę, tuż przed rozpoczęciem Marszu Równości w Płocku, odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem Włodzimierza Czarzastego (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Roberta Biedronia (Wiosna), Marceliny Zawiszy (Zarząd Krajowy Lewicy Razem, na paradzie pojawił się także Adrian Zandberg) - ugrupowań, które w najbliższych wyborach parlamentarnych zamierzają utworzyć wspólny Komitet Wyborczy Lewica.

W konferencji uczestniczył również szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Mazowszu (niegdyś kandydował również na prezydenta Płocka, był miejskim radnym), Arkadiusz Iwaniak, który - jak ogłosił Włodzimierz Czarzasty - będzie "jedynką" Lewicy w okręgu płocko-ciechanowskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE