Reklama

Wiadomo komu powierzono funkcję prezesa Mostostalu Płock

Opublikowano:
Autor:

Wiadomo komu powierzono funkcję prezesa Mostostalu Płock - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ale jedynie tymczasowo - do 23 października. W związku ze złożoną rezygnacją przez dotychczasowego prezesa Mostostalu Płock, Macieja Baryckiego, funkcję powierzono członkowi Rady Nadzorczej tej spółki.

Ale jedynie tymczasowo - do 23 października. W związku ze złożoną rezygnacją przez dotychczasowego prezesa Mostostalu Płock, Macieja Baryckiego, funkcję powierzono członkowi Rady Nadzorczej tej spółki.

Czasowe wykonywanie czynności prezesa Mostostalu Płock powierzono Andrzejowi Szymankowi.

- W ocenie Zarządu spółki działalność wykonywana przez pana Jacka Szymanka nie jest działalnością konkurencyjną w stosunku do działalności wykonywanej w spółce. Pan Jacek Szymanek nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, nie uczestniczy również w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Jacek Szymanek nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W ocenie Rady Nadzorczej spółki, dokonane zmiany w zarządzie spółki zapewnią zachowanie ciągłości w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem spółki, niezakłóconą kontynuację jej działalności oraz dalszy rozwój spółki - czytamy w opublikowanej informacji.

[ZT]22948[/ZT]

Jacek Szymanek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności trenerskiej oraz studiów Master of Business Administration organizowanych przez Francuski Instytut Zarządzania. Ukończył cała gamę specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania, finansów oraz zasobów ludzkich. Od wielu lat związany był z obszarem zarządzania personelem. Specyfikę różnych branż miał okazję poznawać, pracując w globalnych korporacjach. W latach 1995 - 1999 związany z Pepsico, gdzie był odpowiedzialny za wsparcie HR dla operacyjnej części organizacji. W latach 1999 - 2004 pełnił funkcję zastępcy dyrektora personalnego do spraw wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych w firmie ubezpieczeniowej Commercial Union (obecnie Aviva). W latach 2004 - 2005 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za cały obszar zarządzania personelem. W 2005 roku objął stanowisko dyrektora personalnego w międzynarodowej firmie logistycznej FM Polska, gdzie przez 6 lat odpowiadał za rozwój i kształtowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w ramach Grupy FM Logistic. Od września 2011 roku jest związany z Mostostalem Warszawa SA, gdzie rozpoczął pracę pełniąc funkcję dyrektora biura personalnego. W dniu 3 lutego 2012 roku, decyzją Rady Nadzorczej, został powołany w skład Zarządu Mostostalu Warszawa SA, w którym pełni funkcję członka zarządu ds. zarządzania i administracji. Wraz z powołaniem do zarządu spółki został odpowiedzialny za obszar wsparcia organizacyjnego, nadzorując pracę działów HR, Administracji, IT, BHP, R&D, PR, Systemów Zarządzania, Kancelarii tajnej, Ochronę danych osobowych oraz Wsparcia budów. Zasiada również w Radach Nadzorczych Mostostal Kielce SA i Mostostal Płock SA oraz spółki celowej Mostostal Power Development.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE