Reklama

Wiadomo, co będzie przy byłym Manhattanie

Opublikowano:
Autor:

Wiadomo, co będzie przy byłym Manhattanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W budynku przy dawnym Manhattanie na jesieni ma powstać nowy klub sieci Icon Fitness. Pracę może tam znaleźć blisko 30 osób.

W budynku przy dawnym Manhattanie  na jesieni ma powstać nowy klub sieci Icon Fitness. Pracę może tam znaleźć blisko 30 osób.

Jakiś czas temu na częściowo przeszklonym  budynku po byłym Citi Banku Handlowym przy Kobylińskiego pojawił się plakat zapowiadający rychłe otwarcie klubu fitness. Michael Kabat, odpowiedzialny za rozwój grupy Holmes Places, której częścią jest marka Icon Fitness, zapowiada, że klub powstanie w Płocku prawdopodobnie w październiku tego roku.  Nowe studio fitnesowe - zapewnia Kabat -  zamierza się wyróżniać nie tylko nowoczesnym sprzętem, ciekawym wystrojem, ale i atrakcyjnymi cenami.

Klub zajmie dwa piętra. Wkrótce ma ruszyć remont pomieszczeń po banku i ich adaptacja na potrzeby miejsca o takiej specyfice, startuje również rekrutacja. - Szukamy pracowników o różnych kwalifikacjach od menażerów, przez trenerów personalnych i instruktorów fitness, po sprzedawców  - mówi Michael Kabat. Ocenia, że w klubie zatrudnienie znajdzie nawet ok. 30 osób.

Kluby Icon Fitness powstają w miastach co najmniej 60-tysięcznych. Na razie pod tą marką działa klub  w Lublinie, w czerwcu swe podwoje otwiera siłownia w Katowicach, a do jesieni mają powstać jeszcze dwa - w Częstochowie i Bytomiu. Płocki klub byłby piątym punktem tej marki w Polsce. 

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE