Reklama

Weekendowy sukces Wiktora w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Weekendowy sukces Wiktora w Warszawie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiktor Mieczykowski, uczeń V klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku, zdobył trzecie miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki.

Wiktor Mieczykowski, uczeń V klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku, zdobył trzecie miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki.

To doskonały prezent na dzisiejsze 11. urodziny młodego muzyka! Trzydniowe spotkanie odbyło się w weekend w Warszawie. Jury pod przewodnictwem prof. Michała Grabarczyka z Akademii Muzycznej w Poznaniu oceniało występy ponad 130 skrzypków. Wiktor uczy się pod kierunkiem prof. Anny Rzymyszkiewicz, podczas konkursu na fortepianie akompaniował mu Piotr Zgorzelski.

 To już kolejny  sukces Wiktora, w ubiegłych latach był laureatem wielu konkursów krajowych i międzynarodowych. Z powodzeniem wystąpił wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną w koncercie „Młodych Talentów”. Wiktor jest stypendystą Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej Ingenium oraz Laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Płocka za szczególne osiągnięcia artystyczne.

Przypomnijmy, że w marcu ub.r. podczas Ogólnopolskich Dziecięcych Spotkań Skrzypcowych Wiktor Mieczykowski także zdobył trzecią nagrodę. Była to już siódma edycja płockich Spotkań, trwała cztery dni. W konkursie wzięło udział blisko 40 młodych skrzypków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE