Reklama

Weekend okiem policji. Bójka, kradzież...

Opublikowano:
Autor:

Weekend okiem policji. Bójka, kradzież... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend zdarzali się kierowcy prowadzący auto pomimo cofnięcia uprawnień. Policja odnotowała także jedną bójkę, inny kierowca będzie musiał wstawić sobie nową szybę w samochodzie. Co jeszcze działo się przez ostatnie dni?

W weekend zdarzali się kierowcy prowadzący auto pomimo cofnięcia uprawnień. Policja odnotowała także jedną bójkę, inny kierowca będzie musiał wstawić sobie nową szybę w samochodzie. Co jeszcze działo się przez ostatnie dni?

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek dokonał krótkiego podsumowania policyjnych działań z ostatniego weekendu. Zacznijmy od kierowców. Na plus warto odnotować, że w sobotę i w niedzielę nie doszło do żadnego wypadku. Było za to w Płocku dziesięć kolizji i sześć na terenie powiatu. Na ul. Dobrzyńskiej zatrzymano jednego nietrzeźwego kierującego. Ponadto w Płocku i w Bromierzyku zatrzymano kierowców, którym zdarzyło się prowadzić auto pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Jeden kierowca zlekceważył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie był w tym czasie pod wpływem alkoholu.

- W jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Jachowicza doszło do pobicia dwóch mężczyzn przez trzech sprawców – dopowiada Krzysztof Piasek. Do bójki doszło 15 stycznia, natomiast w nocy z 15 na 16 stycznia w Drobinie włamano się do sklepu. Skradziono pieniądze i vouchery. Wartość strat oszacowano na 7 tys. 300 zł. Z kolei w niedzielę ktoś mógł usłyszeć dźwięk rozbijanej szyby przy ul. Piakarskiej. Wybita szyba w samochodzie to strata rzędu 800 zł.

Do izby wytrzeźwień doprowadzono 39 osób.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE