Reklama

Ważna wiadomość dla kierowców. Bielska będzie zamknięta

Opublikowano:
Autor:

Ważna wiadomość dla kierowców. Bielska będzie zamknięta  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta już zawczasu przeprasza za utrudnienia, które niechybnie czekają płocczan w tym tygodniu w związku z zamknięciem przejazdu ul. Bielskiej w rejonie powstającej trasy północno-zachodniej. Zaczynają asfaltowanie.

Urząd Miasta już zawczasu przeprasza za utrudnienia, które niechybnie czekają płocczan w tym tygodniu w związku z zamknięciem przejazdu ul. Bielskiej w rejonie powstającej trasy północno-zachodniej. Zaczynają asfaltowanie.

Zamknięcie przejazdu przebudowywanej ul. Bielskiej w rejonie powstającego węzła obwodnicy Płocka nastąpi 8 listopada i potrwa minimum trzy dni. W tym czasie z brakiem przejazdu trzeba się liczyć od godz. 9.00 do 17.00. Można będzie się tam poruszać tylko wieczorem, nocą i o wczesnych godzinach porannych.

- W środę, czyli pierwszego dnia, prace będą trwały na odcinku od pętli autobusowej do ronda na skrzyżowaniu z ul. Wiadukt – uprzedzają w Ratuszu. - Oznacza to, że nieprzejezdne pozostanie tego dnia skrzyżowanie ul. Bielskiej z Sierpecką. Z kolei w czwartek, drugiego dnia, we wspomnianych godzinach prace będą trwały na odcinku od skrzyżowania z ul. Sierpecką do wyremontowanego już odcinka ul. Bielskiej obok giełdy samochodowej. Odcinek ten pozostanie nieprzejezdny, natomiast przejezdne będzie już skrzyżowanie Bielskiej z ul. Sierpecką. Natomiast w piątek, 10 listopada, nieprzejezdny stanie się od godz. 9.00 odcinek ul. Bielskiej od skrzyżowania z ul. Wiadukt do skrzyżowania z ul. Sierpecką. Przepraszamy za utrudnienia, ale chcemy wykorzystać sprzyjającą jeszcze takim pracom pogodę. Choć nie da się do końca wykluczyć, że terminy, właśnie z powodu pogody, mogą się wydłużyć i część prac przesunie się na weekend.

Tymczasem na budowie obwodnicy zaczęła się rozbiórka torów w miejscu, w którym stanie wiadukt kolejowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE