Reklama

Ważna informacja dla kierowców. Kolejne utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Ważna informacja dla kierowców. Kolejne utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W mieście odbywa się kilka dużych imprez, dlatego też ruch w niektórych dzielnicach będzie ograniczony.

W mieście odbywa się kilka dużych imprez, dlatego też ruch w niektórych dzielnicach będzie ograniczony. 

Dziś o 20:30 Wisła Płock rozegra ostatnim w tym sezonie mecz ligowy. Utrudnienia zaczną się jednak dużo szybciej, bo już o 17:30 zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. 7 Czerwca 1991 r., biegnący od skrzyżowania z ul. Gwardii Ludowej do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Organizatorzy wyznaczyli objazdy. 

Ruch nie zdąży wrócić do normy, bo na blisko 48 godzin, w związku z Dniami Chemika, przewidziane są kolejne utrudnienia. Jak informuje Urząd Miasta, z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. 7 Czerwca 1991 r., biegnący od skrzyżowania z ulicą Gwardii Ludowej do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Objazd wyznaczono ul. Batalionów Chłopskich. 

W sobotę w godzinach 8:30 - 13:00 dodatkowo zostanie wyłączony odcinek ul. Łukasiewicza na trasie od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego do ul. Chemików. Ograniczenia w tym czasie wystąpią także na ul. Długiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kobiałka do ul. Łukasiewicza. Pojazdy o masie powyżej ośmiu ton będą zmuszone korzystać z objazdów.

- Odcinki dróg, na których zostaną wprowadzone tymczasowe ograniczenia, zostaną wygrodzone zaporami, a cały teren imprez będzie wydzielony i ogrodzony - mówi Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta. - Dopuszczony zostanie dojazd pojazdów do parkingu komercyjnego i hali sportowej zlokalizowanych przy ulicy 7 Czerwca 1991.

Zmiana dotyczy także przystanków linii autobusowych. Autobusy linii 7 i 20 ominą przystanek Orlen Arena przy ul. Łukasiewicza, a zatrzymają się na przystanku Orlen Arena na Batalionów Chłopskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE