Reklama

Walentynkowy konkurs. Relaks w spa dla...

Opublikowano:
Autor:

Walentynkowy konkurs. Relaks w spa dla... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się nasz walentynkowy konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z City SPA. Mieliśmy niełatwy orzech do zgryzienia, bo naprawdę się postaraliście!

Zakończył się nasz walentynkowy konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z City SPA. Mieliśmy niełatwy orzech do zgryzienia, bo naprawdę się postaraliście!

W naszym konkursie musieliście podać imię osoby, z którą mielibyście chęć spędzić miłe chwile w SPA, urządzonym w japońskim stylu i uzasadnić w maksymalnie trzech zdaniach, dlaczego właśnie ta osoba byłaby najlepszym kompanem na taki wypad.

Jak na Walentynki przystało zasypaliście nas pięknymi wyznaniami miłosnymi, wzruszającymi wspomnieniami albo ujmującymi szczerością, żartobliwymi odpowiedziami. Panowie pisali o miłościach życia i matkach swoich dzieci, panie wychwalały pod niebiosa swoich chłopaków, narzeczonych i mężów, a córki i synowie chcieli zabrać do Spa swoje matki, by trochę wypoczęły i odsapnęły od trudów dnia codziennego. Niektórzy wyznawali miłość lakonicznie, inni rozpisywali się, znacznie przekraczając dopuszczalną regulaminem objętość.

Nie da się ukryć, że mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, ale po zażartych dyskusjach wyłoniliśmy zwycięzcę - Lidię Mikołajczyk, która chciałaby spędzić niezapomniane chwile w City Spa z panem Tomaszem, a swój wybór uzasadniła tymi słowami:

Jest moim najlepszym przyjacielem, podporą życiową, moim oddechem zawsze utuli i rozweseli swoim uśmiechem.
Jest człowiekiem wyjątkowym, pracowitym relaks w spa byłby dla niego prezentem wyśmienitym :)

Tak nam się spodobały niektóre odpowiedzi, że poza nagrodą główną postanowiliśmy poza regulaminem przyznać jeszcze dodatkowe bilety do kina Marcinowi Stańczakowi i jego dziewczynie oraz Pauli Włodarczyk i jej mamie. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Tym, którzy wygrali serdecznie gratulujemy, a pozostałym dziękujemy za udział w naszej zabawie i podpowiadamy – przeczytajcie dziś wieczorem swoim ukochanym to, co napisaliście o nich do naszego portalu. Gwarantujemy – będą zachwyceni!

Przypomnijmy: nagrodą główną jest zaproszenie dla dwóch osób, które gwarantuje wyłączność korzystania z wanny z hydromasażem, w tym kąpiel w piwie lub w kozim mleku, wyłączność korzystania z sauny infrared, szampan z poczęstunkiem, serwis ręczników. Wszystko w City Spa przy ul. Otolińskiej 8, w którym niedawno zmienił się diametralnie wystrój i teraz króluje w nim Japonia wraz z zabiegami Energii Orientu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE