Reklama

W zoo są nowi mieszkańcy. Powitajmy ich na imprezie

Opublikowano:
Autor:

W zoo są nowi mieszkańcy. Powitajmy ich na imprezie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dexter nie jest jedynym nowym mieszkańcem płockiego ogrodu zoologicznego. Kolejne zwierzęta dostarczono ze Szwecji. Na wybiegu zobaczymy renifery na imprezie, która będzie już niebawem.

Dexter nie jest jedynym nowym mieszkańcem płockiego ogrodu zoologicznego. Kolejne zwierzęta dostarczono ze Szwecji. Na wybiegu zobaczymy renifery na imprezie, która będzie już niebawem.

- Dwie młode samice renifera fińskiego z dalekiego Järvzoo w Szwecji dołączyły do mieszkających u nas Reni i Ferka – poinformowali już oficjalnie pracownicy ogrodu zoologicznego. Niedawno pisaliśmy o tym, że płocka „gromadka” zwierząt stale się powiększa:

[ZT]17194[/ZT]

W ogrodzie zapraszają wspólnie z Polską Fundacją Sportu i Kultury Oddział w Płocku na imprezę rodzinną pt. „W pałacu Mikołaja”. Odbędzie się pierwszy w tym sezonie spacer „Trasą zimowego zwiedzania”. Wydarzenie wpisuje się w VI edycję Festiwalu Zorzy Polarnej 2017/2018.

W programie: mikołajkowe warsztaty plastyczne, wykonywanie ozdób świątecznych (będzie można zabrać je ze sobą do domu), wspólne ubieranie choinki w zoo, a także spacer z przewodnikiem trasą zimowego zwiedzania. - Nasi goście odwiedzą renifery, które już wkrótce wyruszą z Mikołajem w odwiedziny do wszystkich grzecznych dzieci na całym świecie – zachęcają w zoo, aby wpisać sobie datę 10 grudnia do kalendarza. - Przyjdźcie i spróbujcie zdać test na pomocnika Św. Mikołaja, weźcie udział w „reniferowym” tańcu, a także stwórzcie listę noworocznych postanowień. 

Wydarzenie odbędzie się w Pawilonie Akwarium Herpetarium płockiego ZOO w dniu 10 grudnia 2017 r. w godz. 11.00-14.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE