Reklama

W weekend w Mostach robimy mydła

Opublikowano:
Autor:

W weekend w Mostach robimy mydła - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Galerii Dzieci i Młodzieży w Mostach przyjeżdżają instruktorzy z bydgoskiego Muzeum Mydła i Historii Brudu. Zostaną do niedzieli i poprowadzą warsztaty mydlarskie.

Do Galerii Dzieci i Młodzieży w Mostach przyjeżdżają instruktorzy z bydgoskiego Muzeum Mydła i Historii Brudu. Zostaną do niedzieli i poprowadzą warsztaty mydlarskie.

Jak zapowiada POKiS, dziś i jutro Galeria Dzieci i Młodzieży w Mostach zaprasza dzieci na mydlarski weekend ze sztuką pt. Mydło i powidło". W czasie warsztatów prowadzonych przez Obwoźną Pracownię Mydlarską w Bydgoszczy dzieci będą poznawać techniki wyrobu mydła, będzie też można wykonać pachnącą kostkę według własnego pomysłu - o oryginalnym zapachu, kształcie. - W czasie warsztatów będzie można dowiedzieć się o Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy, a ciekawscy będą mieli okazje podpytać prowadzących o „brudne" historie - zapowiada POKiS.

Przed galerią można oglądać wystawę prac „Elektroodpady - proste zasady", której organizatorem jest Gimnazjum nr 6 w Płocku i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

Warsztaty mydlarskie zaplanowano dziś i jutro w godzinach 12.00-16.00 w Galerii Dzieci i Młodzieży w Mostach. Wstęp jest bezpłatny.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE