Reklama

W ten weekend będą utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

W ten weekend będą utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami, co ma związek z organizowanym biegiem „Tumska Dycha”.

W niedzielę będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami, co ma związek z organizowanym biegiem „Tumska Dycha”.

"Tumska Dycha" odbędzie się 22 października w godz. 8.00 – 14.00, przy czym sam bieg uliczny rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa maksymalnie do godz. 13.00. Zawodnicy startują na Starym Rynku, następnie pobiegną trasą: Kazimierz Wielkiego – Parowa – 1 pętla wokół kąpieliska miejskiego Sobótka – Parowa - Kazimierza Wielkiego – Stary Rynek (meta). Dlatego też zarząd MUKS Płock uprzedza o możliwych utrudnieniach w ruchu w godz. 11.00 – 13.00 w rejonie Starego Miasta i Sobótki. W tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic.

Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych (skrzyżowania na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu) ruchem będą kierowały uprawnione do tego osoby. Będzie dochodziło do całkowitego wstrzymania ruchu bądź, w uzasadnionych przypadkach, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. 

- Apelujemy do kierowców o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu i poleceń służb kierujących ruchem – proszą organizatorzy. - Apelujemy również o nie parkowanie swoich aut na ul. Kazimierza Wielkiego, Parowa, na Starym Rynku od godz. 18.00 w sobotę, 21 października.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE