Reklama

W środę przyjedzie do Płocka ekipa stacji TVN 24

Opublikowano:
Autor:

W środę przyjedzie do Płocka ekipa stacji TVN 24 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakub Porada i Aleksandra Janiec przyjadą do naszego miasta, aby zrealizować odcinek jednego z programów stacji TVN 24, w którym prezentują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Jakub Porada i Aleksandra Janiec przyjadą do Płocka, aby zrealizować odcinek jednego z programów stacji TVN 24, w którym prezentują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce.  

Program nazywa się „Polska na weekend / 360”. 

- Pokażą w nim, że warto odwiedzić Płock i jesteśmy dla turystów atrakcyjnym miejscem – poinformowała prezeska Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Iwona Krajewska.  

Z kamerą zajrzą do wielu turystycznych zakątków miasta, czyli m.in. do płockiego zoo, Muzeum Mazowieckiego, Małachowianki, na ściankę wspinaczkową w Orlen Arenie, na starówkę, Wzgórze Tumskie, wieżę zegarową, do wieży ciśnień. - Każdy z tych dziennikarzy w czymś innym uczestniczy – dodaje Iwona Krajewska. - To są trzy wejścia antenowe wyemitowane jednego dnia mające pokazać urok turystyczny miasta, ale żadne z wejść nie odbywa się na żywo. Łącznie wszystkie potrwają około 30 minut.

Ekipa telewizyjna zjawi się w środę, 29 listopada. Pozostaje trzymać kciuki za dobrą pogodę. Być może emisja w TVN 24 będzie 9 grudnia.

Pieniądze wykłada samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach projektu, który prezentuje uroki Mazowsza. Oprócz Płocka zostanie uwzględniony również Sierpc.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE