Reklama

W sobotnią noc przejadą po ulicach Płocka

Opublikowano:
Autor:

W sobotnią noc przejadą po ulicach Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaciskają kciuki za dobrą pogodę, zwłaszcza że zamierzają swoją imprezę zorganizować trochę inaczej niż dotychczas. Z okazji walentynek, które już w niedzielę, proponują dwie pary: łyżwy i rolki. A później już można szaleć do muzyki po ulicach Płocka na rolkach lub wrotkach.

Zaciskają kciuki za dobrą pogodę, zwłaszcza że zamierzają swoją imprezę zorganizować trochę inaczej niż dotychczas. Z okazji walentynek, które już w niedzielę, proponują dwie pary: łyżwy i rolki. A później już można szaleć do muzyki po ulicach Płocka na rolkach lub wrotkach.

Impreza z okazji otwarcia sezonu nightskatingu, czyli nocnej jazdy na rolkach po ulicach Płocka rozpocznie się na Stary Rynku 13 lutego o godzinie 18.00. Od tej godziny wstęp na lodowisko ma być bezpłatny. Wszyscy chętni założą łyżwy lub rolki, bo już pół godziny później ruszą  warsztaty i zabawy dla zwolenników obu form jazdy. Na 19.30 zaplanowano konkurs z nagrodami, natomiast o godzinie 20.00 cała grupa rolkarzy i wrotkarzy wyruszy na płockie ulice w tempie około 15 km/h. Zaplanowali już trasę. Ze starówki pojadą ul. Kazimierza Wielkiego, Okrzei, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialną, Misjonarską, Sienkiewicza, Bielską, Mickiewicza, Chopina, Spółdzielczą, Wyszogrodzką, 4 Pułku Strzelców Konnych, Kilińskiego, Warszawską, obok Pl. Dąbrowskiego, Kościuszki, przejadą przy Pl. Obrońców Warszawy, także przez ul. 1 Maja, Królewiecką, Bielską, ponownie Sienkiewicza, Okrzei i Kazimierza Wielkiego powrócą na Stary Rynek.

Zabawa potrwa przeszło godzinę (do około 21.10), aby najwytrwalsi wzięli jeszcze udział w zawodach w jeździe szybkiej po tafli lodowiska, które nie zostanie zamknięte przed godziną 22.00.

Koszt wypożyczenia łyżew to 3 lub 6 zł. Aby uniknąć dźwigania sprzętu w czasie jazdy, ma być zorganizowany depozyt. Warto zabrać ze sobą lampkę czy jakiś element odblaskowy, aby każdy z osobna był dobrze widoczny dla kierowców.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE