Reklama

W piątek impreza w Blue. Nie disco, ale...

Opublikowano:
Autor:

W piątek impreza w Blue. Nie disco, ale... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nie samym disco człowiek żyje - przyznają właściciele klubu Blue w Staroźrebach i zapraszają na muzyczną alternatywę. Impreza "Event back to retro" odbędzie się już w najbliższy piątek 3 października!

- Nie samym disco człowiek żyje - przyznają właściciele klubu Blue w Staroźrebach i zapraszają na muzyczną alternatywę. Impreza "Event back to retro" odbędzie się  już w najbliższy piątek 3 października!

Czy patrząc na tematykę imprez w okolicznych klubach, nie macie wrażenia, że brakuje alternatywy do innego stylu zabawy? Bo choć muzyka taneczna przyjemna jest dla ucha, to czasem chciałoby się czegoś innego - klubowego, z innym brzmieniem, światowego i dalekiego od klimatu w stylu "Majteczki w kropeczki".

Okazuje się jednak, że nie bardzo widać alternatywę - na imprezy "na poziomie" trzeba często wyjeżdżać do odległych miast i miejscowości. Można czuć spory zawód, bo płocki Audioriver udowadnia, że w Polsce i w naszym regionie jest wielu miłośników prawdziwej muzyki klubowej. Niestety, trzydniowy event niekoniecznie jest w stanie naładować akumulatorów na cały rok...

Co zatem zrobić? Okazuje się, że w niedalekiej odległości od Płocka znajduje się miejsce, które doskonale przeciwstawia się promowanym wszem i wobec trendom disco. Mowa tu o klubie Blue w Staroźrebach, który w zeszłym roku przeszedł gruntowny remont, osiągając jeszcze bardziej undergroundowy klimat i do tego został wierny swojej muzycznej tradycji.

Nad klimatem w tym miejscu czuwa doskonale znany i ceniony w całej Polsce za zamiłowanie do muzyki klubowej - DJ W. Jest on gwarantem dobrej imprezy, bardzo wysokiego poziomu muzycznego i stylu, którego trzeba by szukać bardzo daleko.

Klub BLUE Staroźreby działa w systemie eventowym i otwierany jest na wybrane imprezy. Najbliższe wydarzenie pod hasłem BACK TO RETRO odbędzie się juz w ten PIĄTEK - 3 Października. Organizatorzy postanowili odpowiedzieć na ogromne zainteresowanie ze strony osób chcących powrócić do klubowych wspomnień i wielu chwil spędzonych w klubie Blue w Staroźrebach.

Do udziału w imprezie zostali zaproszeni DJ'ka Carla Roca, wieloletni rezydent klubu Blue w Staroźrebach DJ Fill oraz DJ Drum, czyli jeden z pierwszych dj'ów grających w tym miejscu. Nad całością i spójnością muzyczną imprezy czuwać będzie - wspomniany wcześniej Dj W.

Aby zwiększyć wrażenia audiowizualne, na czas imprezy zainstalowane zostanie najnowsze światowej klasy oświetlenie sceniczne, które w połączeniu z wyselekcjonowaną muzyką zapewni zdecydowanie niesamowitą imprezę.

Start imprezy: 22:00 a koniec przewidywany jest na godzinę 6:00. Bilety w cenie 20zł do nabycia w dniu imprezy w kasie biletowej. Biorąc pod uwagę to, jaka tematyka imprez obowiązuje w większości miejsc, wydarzenie w Klubie Blue Staroźrebach będzie doskonałą alternatywą i godną polecania imprezą, szczególnie dla tych, którzy mają dosyć już brzmień disco.

Więcej informacji:
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE