Reklama

W piątek drogowcy zamkną al. Jana Pawła II

Opublikowano:
Autor:

W piątek drogowcy zamkną al. Jana Pawła II - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez cały weekend nieprzejezdny będzie odcinek Jana Pawła II od skrzyżowania z Czwartaków do skrzyżowania przy Galerii Wisła. Utrudnienia nie ominą też samej Wyszogrodzkiej.

Przez cały weekend nieprzejezdny będzie odcinek Jana Pawła II od skrzyżowania z Czwartaków do skrzyżowania przy Galerii Wisła. Utrudnienia nie ominą też samej Wyszogrodzkiej.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, odcinek ulicy będzie zamknięty od piątku, 17 maja od godz. 17.00 do 4.00 nad ranem w poniedziałek. Fragment ulicy będzie wyłączony z ruchu, ale przez cały weekend oba skrzyżowania, czyli Jana Pawła II – Czwartaków (przy Galerii Wisła), oraz Jana Pawła II z Wyszogrodzką, będą przejezdne. Trzeba jednak uważać - w piątek o godzinie 20.00 zostanie także wprowadzone prawostronne zwężenie jezdni na ul. Wyszogrodzkiej (przy Galerii Wisła) na pasie w kierunku do Warszawy (zajęte zostaną dwa pasy ruchu). Taka organizacja ruchy ma obowiązywać również w sobotę i niedzielę 18 -19 maja , do momentu zakończenia prac w rejonie skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu - przypomina Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego. - Jadącym do Warszawy samochodami osobowymi w dniach 17-19 maja zalecamy wybór alternatywnych dróg wyjazdowych z Płocka: ul. Otolińską (trasa przez Górę – Płońsk) oraz ul. Grabówka i ul. Harcerską (trasa przez Wyszogród).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE