Reklama

W naszym mieście gwiazdy filmowe i ekipa z TVNu!

Opublikowano:
Autor:

W naszym mieście gwiazdy filmowe i ekipa z TVNu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niebawem Płock będzie planem filmowym dla nowego serialu „Pod powierzchnią”, w którym główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska.

Niebawem Płock będzie planem filmowym dla nowego serialu „Pod powierzchnią”, w którym główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. 

Jak informuje TVN, zdjęcia do serialu rozpoczną się w lipcu i zakończą w październiku. Głównym miejscem realizacji ma być nasze miasto i Warszawa. Autorem zdjęć do serialu jest uznany operator filmowy Bogumił Godfrejów, laureat wielu nagród w Polsce i za granicą, który w 2002 roku za zdjęcia do filmu „Męska sprawa" był wraz z reżyserem Sławomirem Fabickim nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny. Kierownikiem produkcji serialu „Pod powierzchnią” jest Krzysztof Łojan, natomiast producentem - Karolina Izert.  

Nowa produkcja TVN to serial obyczajowy, który wciągnie widzów pod powierzchnię… zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Pozornie kochające się małżeństwo (Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. 

Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się, plącząc ich losy już na zawsze. I zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ to nieuchronne spotkanie będzie początkiem wielu burzliwych wydarzeń, pełnych namiętności. Niestety, im silniej będą się starali budować szczęśliwe życie, tym bardziej będą tonąć w rzece własnych słabości.To wszystko w efekcie doprowadzi do zbrodni... I pytanie, czy można było jej zapobiec?

Co istotne, w serialu będą mogli wystąpić także mieszkańcy Płocka, ponieważ producenci będą poszukiwali statystów. O terminie castingu będziemy informować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE