Reklama

W Internecie zawrzało. Czy kobieta robiła zdjęcia dzieciom?

Opublikowano:
Autor:

W Internecie zawrzało. Czy kobieta robiła zdjęcia dzieciom? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na jednej z płockich grup na Facebooku zawrzało. Matka ostrzegała innych rodziców, że kobieta robi z ukrycia zdjęcia bawiącym się w Parku Północnym dzieciom. Sprawa trafiła na policję.

Na jednej z płockich grup na Facebooku zawrzało. Matka ostrzegała innych rodziców, że kobieta robi z ukrycia zdjęcia bawiącym się w Parku Północnym dzieciom. 

Czytelnicy zwrócili się także z podobną informacją do naszej redakcji. Jak wynika z relacji Internautki, kobieta "została zaciągnięta" na pobliski komisariat policji. 

Rzeczywiście, funkcjonariusze znają sprawę, choć nie wygląda ona tak jednoznacznie. Kobieta rzeczywiście trafiła na komisariat policji i miała aparat fotograficzny, ale jak twierdzi nie fotografowała dzieci. 

- Bawiące się dzieci stanowiły tło fotografii - tłumaczy Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Kobieta tłumaczyła, że fotografia jest jej pasją. Na pierwszym planie była przyroda - drzewa, krzaki czy zwierzęta. Dzieci po prostu bawiły się w tle. 

Jak informuje rzecznik zdjęć było rzeczywiście dużo, ale kategorycznie zaprzecza, żeby na którymkolwiek z nich pierwszy plan stanowiło dziecko. Nie może być więc mowy o pedofilskich motywach autorki zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE