Reklama

W czwartek o Płocku w radiowej Trójce. Sprawdzą, jak się tu żyje

Opublikowano:
Autor:

W czwartek o Płocku w radiowej Trójce. Sprawdzą, jak się tu żyje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek przez cały dzień w Płocku gościć będą dziennikarze radiowej Trójki. Jak sami mówią, chcą sprawdzić, jak żyje się w historycznej stolicy Polski, a dziś prężnym ośrodku przemysłowym?.

W czwartek przez cały dzień w Płocku gościć będą dziennikarze radiowej Trójki. Jak sami mówią, chcą sprawdzić, jak żyje się w historycznej stolicy Polski, a dziś prężnym ośrodku przemysłowym”.

Stacja z Myśliwieckiej odwiedzi Płocka w ramach nowego cyklu "Trójka wraca do korzeni". Dziennikarze Polskiego Radia byli już między innymi w Gdyni, Kłodzku, Rabce Zdroju, Toruniu i Cieszynie, a jutro, w czwartek odwiedzą Płock. Reporterzy - Magdalena Karczewska i Mariusz Krzemiński będą rozmawiać z władzami miasta i płocczanami, jak się żyje w mieście, które przed wiekami było siedzibą władców Polski, a dziś jest stolicą polskiego przemysłu paliwowego.

Relacje z Płocka zostaną wyemitowane w czwartek 17 listopada w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki": o godz. 6.40, 6.50, 7.40, 16.10, 16.50 i 18.35. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE