Reklama

W czwartek kolejne targi. Nie zapomnijcie zabrać CV

Opublikowano:
Autor:

W czwartek kolejne targi. Nie zapomnijcie zabrać CV - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Denerwuje was szef, przygniatają obowiązki, marzycie o innej, lepiej płatnej posadzie lub chcecie zmienić ścieżkę kariery? A może szukacie pierwszej bądź kolejnej posady? Nie ma rady, trzeba napisać życiorys i rozeznać się w tym, co mają do zaproponowania pracodawcy. Miejski Urząd Pracy jak co roku organizuje przegląd możliwości dostępnych na lokalnym rynku pracy.

Denerwuje was szef, przygniatają obowiązki, marzycie o innej, lepiej płatnej posadzie lub chcecie zmienić ścieżkę kariery? A może szukacie pierwszej bądź kolejnej posady? Nie ma rady, trzeba napisać życiorys i rozeznać się w tym, co mają do zaproponowania pracodawcy. Miejski Urząd Pracy jak co roku organizuje przegląd możliwości dostępnych na lokalnym rynku pracy.

Targi pracy mają ułatwić pierwszy kontakt między pracownikiem i pracodawcą. To również szansa na zadanie pytań odnośnie rekrutacji, wymogów stawianych kandydatom i aktualnych ofert pracy, także na wręczenie swojego CV i pierwszą prezentację.

W tym roku „Płockie Targi Pracy i Kariery” odbędą się w czwartek, 6 października w Orlen Arenie. Uroczyste otwarcie będzie o godzinie 10.00, natomiast od 10.30 organizatorzy zapraszają do odwiedzania stoisk wystawców. Zakończenie o godzinie 14.00.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE