Reklama

W czwartek kiermasz na środku Tumskiej

Opublikowano:
Autor:

W czwartek kiermasz na środku Tumskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Te plany pokrzyżować może chyba jedynie fatalna pogoda, więc trzymajcie kciuki, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Rzeczy już czekają w workach na rozpakowanie w czwartek. Dochód z imprezy na Tumskiej, kiedy będzie można kupić coś nietuzinkowego, wolontariusze przeznaczą na zakup specjalnego wózka elektrycznego.

Te plany pokrzyżować może chyba jedynie fatalna pogoda, więc trzymajcie kciuki, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Rzeczy już czekają w workach na rozpakowanie w czwartek. Dochód z imprezy na Tumskiej, kiedy będzie można kupić coś nietuzinkowego, wolontariusze przeznaczą na zakup specjalnego wózka elektrycznego.

Płockie Centrum Wolontariatu zbiera fundusze dla chorej Anny, podopiecznej Domu Pomocy Społecznej w Goślicach. Kobieta choruje na niedorozwój kończyn dolnych, ma też niedowład jednej ręki. Potrzebuje wózka elektrycznego i to takiego niestandardowego z powodu znacznej wagi ciała, który kosztuje około 17 tys. zł. Wciąż jeszcze brakuje do tej kwoty około 4 tys. zł.

Pamiętajcie, że recykling ubraniowy wraz z każdą kolejną odsłoną poszerza swój zakres. Można na nim znaleźć mnóstwo rzeczy, zarówno używanych, jak i nowych. Były już nowiutkie garnitury i koszule dla panów. Poza zapełnionymi wieszakami, są także książki i zabawki w symbolicznych cenach. Kto czasem odwiedza sklepy z ubraniami na wagę, ten dobrze wie, jakie perełki można czasem wyszukać. W nasze ręce trafia w ten sposób coś absolutnie unikatowego, aż ciężko uwierzyć, że ktoś inny pozbył się tego z szafy czy półki. No cóż, czyjaś strata, a nasz zysk.

Zapraszamy na kiermasz 21 kwietnia pod siedzibę Płockiego Wolontariatu na Tumskiej 9. Rzeczy mają być dostępne w godzinach 10.00 – 17.00. No chyba, że wcześniej faktycznie zostaną puste wieszaki...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE