Reklama

VII Międzyszkolny Integracyjny Festiwal [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

VII Międzyszkolny Integracyjny Festiwal [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas piątkowej, siódmej festiwalowej gali dzieci mogły pochwalić się talentem i umiejętnościami taneczno-wokalnymi. W roli konferansjerek wystąpiły uczennice z klas szóstych SP nr 3. Poza konkursem zaprezentowali się również laureaci międzyszkolnych konkursów z klas szóstych i siódmych.

Podczas piątkowej, siódmej festiwalowej gali dzieci mogły pochwalić się talentem i umiejętnościami taneczno-wokalnymi. W roli konferansjerek wystąpiły  uczennice z klas szóstych SP nr 3. Poza konkursem zaprezentowali się również laureaci międzyszkolnych konkursów z klas szóstych i siódmych.

W tegorocznym festiwalu, w atmosferze pełnej radości i wzruszeń, zaprezentowali się wychowankowie z Miejskich Przedszkoli Nr: 3, 31, 34, 16 oraz 17 w Płocku, jak również uczniowie ze szkół podstawowych nr 3 i 24. Łącznie  na scenie wystąpiło około 100 uczestników.

Uroczystość rozpoczęła Iwona Anioł-Dziadkowiec, wicedyrektor szkoły, witając wszystkich wykonawców, nauczycieli, rodziców, gości oraz członków Jury.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Osiedla Mieszkańców Łukasiewicza. Wydarzenie odbywało się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE