Reklama

V edycja Jarmarku św. Bartłomieja nie odbędzie się

Opublikowano:
Autor:

V edycja Jarmarku św. Bartłomieja nie odbędzie się - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ARS potwierdza, że wydarzenie zostało odwołane. Ma być zastąpione inną formułą.

ARS potwierdza, że wydarzenie zostało odwołane. Ma być zastąpione inną formułą.

Stare Miasto w tym roku nie zapełni się od kramów z przyprawami, regionalnym jedzeniem oraz antykami. V edycja jarmarku przyciągająca wystawców, a także mieszkańców chcących kupić pamiątki i zabytkowe przedmioty, jak również skorzystać z licznych atrakcji - została odwołana.

-To prawda. Tegoroczny jarmark św. Bartłomieja nie odbędzie się – przyznaje sekretariat Agencji Rewitalizacji Starówki.

Jak podaje organizator, w miejscu jarmarku św. Bartłomieja staną lokalne firmy promujące różne formy aktywności. Sierpniowy kiermasz zostanie zastąpiony wydarzeniem „Targi Wolnego Czasu”. Przedsięwzięcie ma odbyć się we wrześniu, a jego celem będzie zapoznanie mieszkańców z ofertą lokalnych instytucji, które pomogą zorganizować czas jesienno-zimowy. Szczegóły przybliża prezes ARSu Jacek Koziński.

- Po raz pierwszy w tym roku organizujemy wydarzenie "Od przedszkola do seniora” czyli Targi Wolnego Czasu – wyjaśnia Jacek Koziński. - Impreza jest dostosowana tematycznie jak wskazuje nazwa, zarówno do najmłodszych płocczan jak i do starszego pokolenia. Termin organizacji targów również nie jest przypadkowy. Wrzesień to czas, kiedy szukamy zajęć, które staną się atrakcyjne dla naszych dzieci i dla osób chcących wypełnić wolny czas.

Imprezy organizowane przez ARS zawsze cieszyły się dużą popularnością, czy był to Jarmark Tumski, czy kino letnie. Wrześniowe targi organizowane są po raz pierwszy. Czy i je przyjmiemy w naszym mieście z równym entuzjazmem? Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE