Reklama

Uwaga, w weekend duże utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, w weekend duże utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę, 14 września odbędzie się III Półmaraton Dwóch Mostów. Bieg, w którym na razie bierze udział blisko 860 osób, zaplanowano w godzinach od 10.00 do 13.00. W tym czasie miastem rządzą wyczynowcy. Reszta powinna mieć na względzie utrudnienia w ruchu lub jego tymczasową reorganizację.

W najbliższą niedzielę, 14 września odbędzie się III Półmaraton Dwóch Mostów. Bieg, w którym na razie bierze udział blisko 860 osób, zaplanowano w godzinach od 10.00 do 13.00. W tym czasie miastem rządzą wyczynowcy. Reszta powinna mieć na względzie utrudnienia w ruchu lub jego tymczasową reorganizację.

Jak dotąd udział w imprezie biegowej zadeklarowało 856 osób z całej Polski i niewykluczone, że ta liczba jeszcze się powiększy. Dla spragnionych sportowych wyzwań zostanie udostępniona identyczna trasa, jak przed rokiem. Niestety w związku z tym pojawią się także utrudnienia. Te głównie dotyczą rejonu Starego Miasta, Mostu Legionów i Grabówki.

Niektóre ulice zostaną tymczasowo zamknięte. W czasie trwania biegu z ruchu pojazdów będzie wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Ponadto należy bardzo uważać na skrzyżowaniach znajdujących się na trasie biegu i w jego okolicy. W tych miejscach spodziewajmy się policjanta lub strażnika miejskiego sterującego ruchem. Musimy się także liczyć z ewentualnością, że dojdzie tam do całkowitego jego wstrzymania lub ruch będzie odbywał się na zasadzie wahadłowej.

Kierowcy powinni zaparkować swoje auta w okolicy Małachowskiego najpóźniej do godziny 18.00 w sobotę, 13 września. Gdyby ktoś zamierzał w niedzielę przejeżdżać na drugą stronę Wisły, powinien skorzystać z Mostu Solidarności.

Przypominamy trasę biegu: Start (godzina 10.00) - ulica Małachowskiego a następnie trasa prowadzić będzie ulicami: Teatralną,  Pl. Narutowicza, Mostową i po pętli: Mostem im. Legionów Piłsudskiego - Kolejową – Rondem Lajourdie – wałem przeciwpowodziowym – Mostem Solidarności (ścieżką rowerową)  – Grabówką – Norbertańską – Mostową - (2 okrążenia), Placem Narutowicza, ponownie Teatralną, Małachowskiego – do Mety na Starym Rynku (maksymalnie do godziny 13.00).

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE