Reklama

Uwaga! W weekend autobusy pojadą objazdem, niektóre przystanki nieczynne

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! W weekend autobusy pojadą objazdem, niektóre przystanki nieczynne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcom przypominamy, że w najbliższy weekend nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie al. Klińskiego z ul. Sienkiewicza, z kolei pasażerowie nie wsiądą na niektórych przystankach do autobusu, a część pojazdów Komunikacji Miejskiej pojedzie zmienioną trasą. W niedzielę zmiany obejmą linie nr 20 i x7 z powodu Półmaratonu Dwóch Mostów.

Kierowcom przypominamy, że w najbliższy weekend nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie al. Klińskiego z ul. Sienkiewicza, z kolei pasażerowie nie wsiądą na niektórych przystankach do autobusu, a część pojazdów Komunikacji Miejskiej pojedzie zmienioną trasą. W niedzielę zmiany obejmą linie nr 20 i x7 z powodu Półmaratonu Dwóch Mostów.

Weekendowe zamknięcie skrzyżowania Sienkiewicza / Kilińskiego – objazdy

W związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ul. Sienkiewicza z al. Kilińskiego na czas przebudowy w sobotę i niedzielę 14 i 15 września 2019 r. autobusy linii 4, x7, 15, 19, 22, 33 i 140 w kierunku Winiar / Kostrogaju / Cm. Komunalnego / Orlenu / Dworca kolejowego od skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z ul. Spółdzielczą pojadą objazdem po trasie: Spółdzielcza – Piłsudskiego – Jachowicza (Stanisławówka) – 11 Listopada – 3 Maja – 1 Maja – Sienkiewicza (Tumska) i zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu.

W kierunku Podolszyc / Ciechomic / Borowiczek autobusy kursować będą bez zmian ulicami Kolegialną i Wyszogrodzką.

W czasie objazdu nieczynne będą przystanki:

1) Fabryczna, Wiatraki (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę centrum)
2) Ogródek jordanowski (przy komendzie policji)
3) Misjonarska (na ul. Sienkiewicza)
4) Jesienna (na ul. Spółdzielczej w stronę Wyszogrodzkiej)

[ZT]23420[/ZT]

Półmaraton Dwóch Mostów – objazdy

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy 7 Czerwca 1991 r. oraz ulicy Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego do bramy II Orlenu na czas organizacji 8. Półmaratonu Dwóch Mostów w niedzielę 15 września 2019 r. w godzinach 7:30 – 12:30 autobusy linii x7 i 20 w obydwu kierunkach kursować będą objazdem przez przystanki Orlen Arena 01 i 02 przy ul. Batalionów Chłopskich (ominą przystanki Orlen Arena 03 i 04 przy ul. Łukasiewicza).

[ZT]23445[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE