Reklama

Uwaga! W najbliższy weekend będą spore utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! W najbliższy weekend będą spore utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. - Apelujemy do kierowców o zastosowanie się do niej, podobnie jak do poleceń służb kierujących ruchem.

W najbliższą niedzielę będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu, o czym poinformował Konrad Kozłowski z zespołu medialnego w płockim Ratuszu. - Apelujemy do kierowców o zastosowanie się do niej, podobnie jak do poleceń służb kierujących ruchem.

Przypominamy, że w niedzielę w godz. 8-13 odbędzie się "7. Półmaraton Dwóch Mostów i Bieg ½ Dwóch Mostów". W związku z tym zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Bieg odbędzie się na trasie :

START -  Most im. Legionów Józefa Piłsudskiego,  a następnie bieg odbędzie się po pętli: Most im. Legionów Józefa Piłsudskiego, Rondo  Lajourdie – Kolejowa – Górka – Wąska – Dobrzykowska – droga techniczna do Mostu Solidarności  – Most Solidarności (ścieżka rowerowa)  – Grabówka – Norbertańska (częściowo po płytach drogi technicznej) – Mostowa - (2 okrążenia przy półmaratonie), Plac Narutowicza, Teatralna,  Małachowskiego – META - Stary Rynek.

Organizacja biegu będzie powodowała ograniczenia w ruchu w godzinach 8.00-12.00 w rejonie Starego Miasta, Mostu im. Legionów Józefa Piłsudskiego, ul. Kolejowej, Dobrzykowskiej, Grabówka. W tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. Z ruchu pojazdów zostanie wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych (skrzyżowania na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu) ruchem mają sterować uprawnione osoby. W ratuszu uprzedzają, że dojdzie do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego w uzasadnionych przypadkach. - Apelujemy również do kierowców o nie parkowanie swoich aut na ulicy Małachowskiego i Starym Rynku od godz. 16.00 już w sobotę 15 września 2018 zgodnie z wprowadzoną czasową organizacją ruchu oraz na ulicach Górka i Wąskiej w niedzielę 16 września od godziny 6.00-11.30.

W niedzielę 16 września 2018 r. lepiej wybrać przeprawę na drugą stronę Wisły Mostem Solidarności.

[ZT]20160[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE