Reklama

Uwaga, w czasie wyścigu zamknięte ulice

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, w czasie wyścigu zamknięte ulice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy muszą się liczyć z tym, że trzeba będzie przepuścić kolarzy pedałujących dziś ulicami miasta i powiatu w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Kilka razy w ciągu soboty można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Kierowcy muszą się liczyć z tym, że trzeba będzie przepuścić kolarzy pedałujących dziś ulicami miasta i powiatu w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Kilka razy w ciągu soboty można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Jak zapowiada biuro prasowe Rausza, start wyścigu zaplanowano na godzinę 13.00 na Starym Rynku. Następnie peleton przejedzie ulicami Kazimierza Wielkiego oraz Szpitalną i skieruje się do Maszewa drogą wojewódzką nr 559 i dalej w kierunku Brudzenia, gdzie przejedzie drogami wojewódzkimi nr 559, 555 i 562. W związku z tum w godzinach 13.30 – 16.00 na terenie gminy Brudzeń kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Ok. 16.00 kolarze znów wjadą do Płocka. W planach mają trzykrotne przebycie pętli prowadzącej ulicami: Kazimierza Wielkiego, Kwiatka, Kolegialna, Misjonarska, Kościuszki, pl. Narutowicza, Małachowskiego, Stary Rynek. W związku z tym w godzinach 16.00 – 17.30 na wymienionych ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu, polegające na czasowym zamykaniu na czas przejazdu peletonu.

Fot. Portal Płock

Więcej czytaj:  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE