Reklama

Uwaga, utrudnienia w stronę Winiar

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, utrudnienia w stronę Winiar - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Na początek ważna informacja - otóż w związku z inwestycją Wodociągów Płockich polegającą na renowacji dwóch równoległych stalowych rurociągów tłocznych przy przepompowni na  Jasnej" od poniedziałku do niedzieli zajęty będzie jeden pas ruchu ulicy Parowa w kierunku Winiar na odcinku Parowa - Jasna - Rzeka Brzeźnica.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, dziś drogowcy mają w planach naprawę nawierzchni jezdni na Chopina oraz wysepki na skrzyżowaniu Łukasiewicza i Długiej, a także obniżenie krawężników przy Jesiennej od strony Piłsudskiego.

Trzeba też uważać przy Otolińskiej, gdzie obowiązuje ruch wahadłowy, przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy. Nie można przejechać również na odcinku  Nowowiejskiego od Kazimierza Wielkiego do Łukasiewicza.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w poniedziałek, strażnicy ustawią się na ulicach:
 
-  Szpitalnej,

-  Słonecznej,

-  Mickiewicza.


Fot. SM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE