Reklama

Uwaga, utrudnienia i objazdy w centrum

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, utrudnienia i objazdy w centrum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od dziś przez cały weekend trwają prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni w Jachowicza. Można spodziewać się czasowych wyłączeń poszczególnych pasów ruchu.

Już od dziś przez cały weekend trwają prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni w Jachowicza. Można spodziewać się czasowych wyłączeń poszczególnych pasów ruchu.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego, od piątku do niedzieli zaplanowano prace drogowe związane ze wzmocnieniem jezdni specjalnymi siatkami wykonaniem warstwy ścieralnej asfaltu w Al. Jachowicza (odcinek drogi krajowej DK 60). W czasie prac rotacyjnie będą wyłączane z ruchu poszczególne pasy ruchu na jezdniach w obu kierunkach w rejonie skrzyżowań z ulicami 11 Listopada, 1 Maja i Piękną.

- Ruch pojazdów będzie odbywał się Al. Jachowicza po jednym pasie jezdni (okresowe, rotacyjne zwężenia) dla każdego kierunku - informuje Konrad Kozłowski. - Czasowo nie będzie natomiast możliwy wjazd i wyjazd z bocznych ulic: 11 listopada, 1 Maja, Pięknej. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu, która będzie obowiązywać w czasie robót drogowych w najbliższy weekend.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE