Reklama

Reklama

Uwaga! Syreny alarmowe będzie słychać w całym Płocku

Opublikowano: 16 listopada 2019 16:18
Autor:

Uwaga! Syreny alarmowe będzie słychać w całym Płocku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Syreny alarmowe, które usłyszycie w najbliższy poniedziałek, 18 listopada to tylko głośna próba ich działania. Nie ma powodu do obaw. Raz na jakiś czas należy taką próbę przeprowadzić.

Reklama

Syreny alarmowe, które usłyszycie w najbliższy poniedziałek, 18 listopada to tylko głośna próba ich działania. Nie ma powodu do obaw. Raz na jakiś czas należy taką próbę przeprowadzić.

Ratusz poinformował, że w najbliższy poniedziałek, przeprowadzone zostaną głośne próby syren alarmowych mające na celu sprawdzenie poprawności działania systemu alarmowego miasta Płocka.

Syreny alarmowe będziecie mogli usłyszeć między godz. 11.00 a godz. 14.00. Uruchomione syreny emitują sygnały dźwiękowe określone w załączniku do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. poz. 96):

ogłoszenie alarmu - dźwięk modulowany trwający trzy minuty,
odwołanie alarmu - dźwięk ciągły trwający trzy minuty,
sygnał ciągły trwający jedną minutę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (12)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.