Reklama

Uwaga, rowerzyści. Ruszyły konsultacje

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, rowerzyści. Ruszyły konsultacje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś ruszają konsultacje w sprawie ścieżek rowerowych w Płocku. Do 17 lutego możecie podpowiedzieć urzędnikom rozwiązania dotyczące dróg dla rowerzystów.

Dziś ruszają konsultacje w sprawie ścieżek rowerowych w Płocku. Do 17 lutego możecie podpowiedzieć urzędnikom rozwiązania dotyczące dróg dla rowerzystów.

Jak przypomina Ratusz, to, co będzie się działo w Płocku w zakresie dróg rowerowych, zostało określone w programie obejmującym okres do 2033 r. Jednak pewne rozwiązania mogą być wdrożone szybciej, inne wolniej - to zależy m.in. od wyników konsultacji społecznych, które potrwają od dzisiaj do 17 lutego.

Przez ten czas na temat oczekiwań co do rozwoju ścieżek rowerowych można się wypowiedzieć na trzy sposoby:

1. W czasie spotkania Rady Mieszkańców Osiedla Zielony Jar, dziś, w środę 27.01 godzina 17:00 – Zespół Szkół Nr 5.

2. Przez Internet na platformie internetowej można będzie nie tylko przedstawić swoje oczekiwania i przemyślenia, lecz także przedyskutować różne propozycje z innymi mieszkańcami miasta. 

3. W zespołach konsultacyjnych podczas dyżuru w galeriach handlowych: 6 lutego - Galeria Wisła i 13 lutego Galeria Mosty. 

Ratusz podkreśla, że propozycji będzie przybywać, więc warto odwiedzać platformę internetową wielokrotnie, nie tylko raz. I przy okazji porównać pomysły innych rowerzystów, lokalnych przedsiębiorców i organizacji społecznych.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE