Reklama

Uwaga, pierwsze 100 osób może się zapisać na bezpłatne badania

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, pierwsze 100 osób może się zapisać na bezpłatne badania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa rejestracja na bezpłatne badania. Na przegląd stanu zdrowia może liczyć pierwsze 100 osób, które umówi się telefonicznie na wizytę w MedicParku. Warto się pośpieszyć.

Trwa rejestracja na bezpłatne badania. Na przegląd stanu zdrowia może liczyć pierwsze 100 osób, które umówi się telefonicznie na wizytę w MedicParku. Warto się pośpieszyć. 

To już druga taka akcja centrum medycznego przy Kolegialnej. Pierwszą zorganizowano na Święto Niepodległości, teraz okazją do sprawdzenia swojego stanu zdrowia stały się zbliżające się wielkimi krokami mikołajki. W Medic Parku potrwają one od dziś do 9 grudnia. 

W ramach bezpłatnych badań znalazły się: konsultacja lekarska u specjalisty medycyny rodzinnej, badanie poziomu cukru, badanie ciśnienia, EKG, przesiewowe badanie wzroku, przesiewowe badanie słuchu, spirometria, analiza składu ciała, a w razie konieczności - jeśli zleci je lekarz - również badania RTG, USG i badania laboratoryjne. Podczas wizyty pacjenci uzyskają też rekomendację co do ewentualnej dalszej diagnostyki i leczenia wykrytych nieprawidłowości, zaleceń dietetycznych i innych zmian dotyczących stylu życia niezbędnych w celu zapobiegania chorobom i utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia.

Terminy można rezerwować pod numerem telefonu 510 300 222 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE