Reklama

Uwaga, od poniedziałku zamkną ulicę

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, od poniedziałku zamkną ulicę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez najbliższe półtora miesiąca będzie trwał remont ulicy Dobrzykowskiej na odcinku od ronda przed zjazdem na nowy most do ogródków działkowych. Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy i pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej.

Przez najbliższe półtora miesiąca będzie trwał remont ulicy Dobrzykowskiej na odcinku od ronda przed zjazdem na nowy most do ogródków działkowych.  Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy i pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej.

Jak zapowiada Ratusz, w najbliższy poniedziałek 18 sierpnia zostanie zamknięta ulica Dobrzykowska na odcinku od ronda 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa do ogródków działkowych.

- Przez kolejne 1,5 miesiąca zamknięty będzie odcinek od ogródków działkowych do pierwszych zabudowań Radziwia - zapowiada Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza.

Na Dobrzykowskiej wyremontowana zostanie nawierzchnia jezdni, powstaną nowe chodniki, ścieżka rowerowa, a także kanalizacja deszczowa i nowe zatoki autobusowe.  Całość pochłonie 2,6 mln zł, ale połowa z tych pieniędzy pochodzi z rezerwy ogólnej ministra infrastruktury.
W związku z zamknięciem odcinka Dobrzykowskiej do ogródków działkowych „Złote Piaski” autobusy Komunikacji Miejskiej pojadą objazdami.

Jak zapowiada Anna Kicińska, rzeczniczka KM, od poniedziałku 17 sierpnia 2015 r. od ok. godz. 8 do odwołania autobusy linii 2 i 21 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy linii 21 kursować będą przez most Solidarności i Podolszyce z pominięciem Radziwia.  Szczegóły

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE