Reklama

Reklama

Uwaga! Niedługo kierowcy tamtędy nie przejadą

Opublikowano: czw, 14 mar 2019 14:07
Autor:

Uwaga! Niedługo kierowcy tamtędy nie przejadą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prace w al. Kobylińskiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Topolową do al. Pawła Nowaka - już się rozpoczęły. Chodzi o usunięcie usterek asfaltowej nawierzchni. - W trakcie odbiorów ustaliliśmy bowiem, że ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu została wadliwie ułożona i wymaga wymiany - wyjaśnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Reklama

Prace w al. Kobylińskiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Topolową do al. Pawła Nowaka - już się rozpoczęły. - Chodzi o usunięcie usterek asfaltowej nawierzchni. W trakcie odbiorów ustaliliśmy bowiem, że ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu została wadliwie ułożona i wymaga wymiany - wyjaśnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

W czwartek, 14 marca zaczęło się frezowanie tej wierzchniej warstwy asfaltowej. Na razie odbywa się ono na południowym pasie al. Kobylińskiego, na odcinku od al. Pawła Nowaka do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Następnie wykonawca przeniesie się na północną jezdnię (tę bliżej tzw. Marynarza). Jak dodają w Ratuszu, prace naprawcze nie będą na razie wiązać się z całkowitym wyłączeniem ruchu, choć pewne utrudnienia na pewno wystąpią.

- Całkowite zamknięcie przejazdu na czas naprawy nawierzchni na skrzyżowaniu al. Kobylińskiego i ul. Łukasiewicza oraz na odcinku alei między ul. Łukasiewicza i ul. Topolową wykonawca zaplanował na okres po 24 marca. Całość naprawy powinna potrwać około dwóch tygodni, ale wszystkie terminy mogą ulec zmianie ze względu na pogodę. Wszystkich prosimy o cierpliwość, ale zależy nam na wykonaniu nawierzchni al. Kobylińskiego w jak najwyższym standardzie. Inwestycja ta nie zostanie odebrana dopóki nie będziemy mieli pewności zachowania odpowiedniej jakości położonego tam asfaltu - podkreśla Hubert Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.