Reklama

Uwaga, mogą głośno wyć syreny alarmowe w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, mogą głośno wyć syreny alarmowe w Orlenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku do środy mieszkańcy pobliskich osiedli mogą słyszeć dźwięk syren alarmowych z terenu kombinatu - ostrzega koncern i uspokaja, że wszystko jest pod kontrolą.

Od poniedziałku do środy mieszkańcy pobliskich osiedli mogą słyszeć dźwięk syren alarmowych z terenu kombinatu - ostrzega koncern i uspokaja, że wszystko jest pod kontrolą.

Jak zapowiadają służby prasowe Orlenu, od najbliższego poniedziałku 19 września do środy 21 września włącznie zostaną przeprowadzone głośne próby syren alarmowych. Testy odbędą się w godzinach od 8:00 do 15:00 na kilkunastu instalacjach oraz na terenie kompleksu budynków Centrum Administracji i Biura Zakupów.

- Głośne próby elektronicznych i mechanicznych syren alarmowych zostaną przeprowadzone zgodnie z przyjętym harmonogramem sprawdzenia funkcjonowania systemu alarmowania i ostrzegania, a także w związku z modyfikacją oprogramowania systemu - zapowiada Orlen. - Próby zostaną poprzedzone każdorazowo komunikatem głosowym wydawanym w momencie ich rozpoczęcia, a następnie zostanie przeprowadzony krótki test włączenia syren zamontowanych na poszczególnych obiektach w zakładzie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE