Reklama

Uwaga, Jana Pawła zamknięta po południu

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, Jana Pawła zamknięta po południu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek od późnego popołudnia do wieczora al. Jana Pawła II będzie zamknięta na odcinku od św. Wojciecha do Swojskiej. Autobusy pojadą objazdami.

W piątek od późnego popołudnia do wieczora al. Jana Pawła II będzie zamknięta na odcinku od św. Wojciecha do Swojskiej. Autobusy pojadą objazdami.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, na dziś zaplanowano intensywne prace drogowe na Podolszycach Południe związane z wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na kolejnym odcinku al. Jana Pawła II. Ulica w godzinach 17-22 będzie całkowicie zamykana dla ruchu w obu kierunkach na około 300 metrowym odcinku między ulicami św. Wojciecha a Swojską.

Ale uwaga - termin zakończenia prac jest uzależniony od pogody. - W przypadku opadów deszczu prace będą wykonane w sobotę 29 czerwca lub w późniejszym terminie - zastrzega Konrad Kozłowski.


Autobusy pojadą objazdami - jak poinformowała Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, od ok. godz. 17 autobusy linii 12, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30 i 33 do końca kursowania zostaną skierowane na trasy objazdowe:

- autobusy linii 22 i 33 oraz 12, 25, 27, 28, 30 w obydwu kierunkach pojadą ul. Czwartaków, zatrzymają się na przystanku Czwartaków;

 - autobusy linii 20 i 26 w obydwu kierunkach ominą przystanki Czwartaków, Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego (z przystanku Sikorskiego przejadą bezpośrednio na pętlę Podolszyce, z pętli Podolszyce przejadą bezpośrednio do przystanku Sikorskiego).

Zmiana obsługi przystanków na czas objazdu:

- Czwartaków – w obydwu kierunkach bez obsługi autobusami linii 20 i 26; w obydwu kierunkach na przystanku zatrzymają się autobusy linii 12, 22, 25, 27, 28, 30, 33;

- Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego – w obydwu kierunkach bez obsługi.

Fot. MZD

Czytaj tez: Główna ulica Podolszyc wreszcie do remontu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE